Kale, Yeni Nesil Ürünlerini Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2019’da Sergiledi

Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin 6-9 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen, Avrasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere Kapı ve Cam 2019’da sergilediği ürünler, sektör temsilcileri ve profesyonellerden tam not aldı.

Entegre Güvenlik vizyonu çerçevesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip Kale Kilit bünyesindeki Kale Kapı Pencere Sistemleri, 6-9 Mart tarihleri arasın­da TÜYAP Fuar ve Kongre Merke­zi’nde düzenlenen Avrasya Pence­re, Kapı ve Cam Fuarı 2019’da yeni nesil ürünlerini ziyaretçilerin beğeni­sine sundu.

Avrasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere Kapı ve Cam 2019’da yeni ürünlerini tanıtan Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin standı, sektör temsilcileri ve profesyonel­lerin uğrak noktası haline geldi. Stantta PVC alüminyum kapı ve pencereler için ispanyolet, tek açı­lım, çift açılım, cephe makası, ak­sesuar ve kilit ürünlerinin yanı sıra; X10 Akıllı Kilit Sistemi, Kabin ve Ge­çiş Kontrol Sistemleri, PVC ve Doğ­rama Kilitleri sergilendi. Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin yeni ürünleri Kale Aksu Kaldırmalı, Devrilmeli ve Katlanır Sürme Sistemler, Kale Luna Önce Devir Sonra Aç, Kale Turkuaz TBT Kollu, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Yarım asrı aşkın süredir kalite ve gü­ven kavramıyla özdeşleşen Kale markası, aynı başarıyı aksesuar üre­timinde de sürdürüyor. Kale Kapı Pencere Sistemleri, Çerkezköy’deki Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olan Kale Kilit tesislerin­de üretiliyor. Çerkezköy Fabrikadaki el değmeden işleyen tam otomatik Alkali Çinko Kaplama Tesisi ve Lak­lama Ünitesi de, Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin teknoloji alanındaki başarılı yatırımları arasında özel bir yer tutuyor.

Bir Yorum Yazın..