Maestro, Pencere Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil markalarından biri olan Maestro Pencere Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Türkiye’nin öncü profil üreti­cisi Ege Profil’in bir markası Maestro Pencere Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Mer­kezi’nde düzenlenen Avrasya Pen­cere Fuarı’nda Impact, Vertigo ve Rebel’i tanıttı. Bu yıl 20’incisini dü­zenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliği­ni gösteren Avrasya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Fu­arda pencereye dair tüm sistemler ve ürünler sergilendi.

“Yeni ürünümüz Rebel serimizi ziya­retçilerle buluşturmaktan mutluyuz”

Maestro PVC Pencere ve Kapı Sis­temleri Ürün Müdürü Serhat Tayfur, fuara ve sergiledikleri ürünlere dair yaptığı açıklamada, “Çok farklı ül­kelerden birçok üretici ve tedarikçi markanın katıldığı bu fuar her yıl ilgi görüyor. Oldukça önemsediğimiz bu fuarda, sektör liderleriyle iş bir­liklerimizi güçlendirmekten mem­nunuz. Yüksek yalıtım sağlayan, kaliteli, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilen ürünlerimizle sektörü­müzde fark yaratarak, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı üretimimizle ön plana çıkıyoruz. Ürünlerimizi, ziya­retçilerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın..