Orgadata Türkiye Olarak, Fuar Sonrası Çalışmalarımıza Tüm Hızıyla Başladık

Orgadata Türkiye olarak fuar sonrası çalışmalarımıza tüm hızıyla başladık ve bu bağlamda hizmet kalitemizden ödün vermeden devam eden süreçte sağlanan kontak ve müşteri görüşmelerinin satışlarımızda gözle görülür bir artış sağlayacağını temenni ediyoruz

Orgadata Satış Müdürü Serhat Uslu ‘‘Fuar Sonrası Değerlendirme Konulu’’ röportaj sorularımızı şu şekilde yanıtladı;

Avrasya Pencere 2019 Fuarı firmanız için nasıl geçti? Bilgi alabilir miyiz?

Avrasya Pencere 2019 fuarı beklentilerimizi büyük oranda karşıladı diyebiliriz. Uzun yıllardan beri bu fuara katılan bir firma olarak bu yıl nitelikli ziyaretçi sayısının diğer yıllara oranla çok daha yüksek olduğunu görüyoruz. Bu durumun, ülkemiz ve firmamız adına geleceğe dair umut verici bir gelişme olduğunu düşünüyoruz.

Avrasya Pencere 2019 Fuarı’nın ziyaretçi profili hakkında neler söylemek istersiniz?

Bu yıl fuar adına yakışır bir şekilde uluslararası bir kimliğe büründü. Özellikle yabancı ziyaretçilerin sayısındaki yükseliş, gerçekten hem firmamız hem de ülkemiz adına sevindiriciydi. Ülkemizin an itibariyle bulunduğu koşullar göz önüne alındığında bu oranda yabancı ziyaretçinin fuarda yer alması, fuarın ne denli başarılı olduğunun da kanıtıdır. Yine yerli ziyaretçilerin sayısı ve niteliğinde görülen artış, artık sektörümüzün bilinçlendiğinin ve yeniliklere açık olduğunun bir göstergesi olmuştur.

Fuarda ilgi gören ürünleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Bu yıl fuarda özellikle MES olarak adlandırdığımız kağıtsız üretim takibi sistemimizin tanıtımını yaptık. Bu sistem imalat aşamasında yaşanan kâğıt karmaşasına ve üretim aşamalarının takibinde yaşanan tüm zorluklara son veren ve imalatın tüm aşamalarını barkod yardımıyla takip edebilen bir yazılım programıdır. Müşterilerimizin ilgiyle karşıladığı bu çözüm kusursuz imalatın anahtarı olduğunu düşünüyoruz. Ana ürünümüz olan LogiKal’in bu yıl 11.0 versiyonu ile müşterilerimizi karşıladık. Daha hızlı ve daha efektif çözümler sunduğumuz 11.0 versiyon uzun bir çalışmanın ürünüdür.

Hazır profil veritabanlarıyla birlikte sunduğumuz çözümler, yeni versiyonumuzla birlikte tekliften imalata kadar her aşamada mükemmel sonuçlar vermektedir.Ayrıca akıllı telefon ve tablet uygulamalarımız ile tasarım ve mühendislik programlarımız olan Athena 2018, Flixo 8.0 ve SJ Mepla 4.0 ise sunduğumuz diğer ürünlerdi. Flixo 8.0 Avrupa normlarına uygun olarak (EN 10077-2 ve EN 12638) ısı geçirgenliği hesabı yapabilen bir yazılımdır. SJ Mepla 4.0 ile cam stresi, statiği ve pendulum etkisi gibi hesaplamaları yapabilirsiniz. Sunduğumuz son ürün olan Athena 2017 ise AutoCAD ile entegre çalışan bir giydirme cephe tasarım ve mühendislik programıdır.

Fuardan sonraki hareketliliğin sektöre ve firmanızın satışlarına yapacağı etki hakkında neler söylemek istersiniz?

Yavaş başlayan 2019 yılı içinde Avrasya Pencere 2019 fuarının sektör firmalarına ve firmamıza bir canlılık getireceğini düşünüyoruz. Orgadata Türkiye olarak fuar sonrası çalışmalarımıza tüm hızıyla başladık ve bu bağlamda hizmet kalitemizden ödün vermeden devam eden süreçte sağlanan kontak ve müşteri görüşmelerinin satışlarımızda gözle görülür bir artış sağlayacağını temenni ediyoruz.Sektörün en çok tercih ettiği yardımcı yazılımı sunmanın gururuyla hem firmamız hemde müşterilerimiz için bir sonraki fuara kadar hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz.

Önümüzdeki dönemde katılım göstereceğiniz yurt içi ve yurt dışı fuarlar bulunuyor mu?

Alanında lider olan yazılımlarımızdan tüm sektör firmalarının yararlanmasını isteyen bir firma olarak, Dubai (Widofa) başta olmak üzere Almanya, İsviçre, Belçika, Fransa ve Rusya’da uluslar arası fuarlara katılacağız.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Öncelikle Avrasya Pencere 2019 fuarını düzenleyen ve bu etkinliğin bu kadar başarılı geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür etmek isteriz. Ülkemizin ve ülkemizde bulunan sektör temsilcilerinin yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yeni kapılar açmasını sağlayan ve bizimde katılmaktan mutluluk duyduğumuz bu fuarın, gelecek yıllarda daha da gelişeceğini umut ediyoruz. Fuarda bizi ziyarete gelen tüm dostlarımıza, önümüzde ki senede görüşmek dileğiyle standımızı ziyaret ettikleri ve bizi onurlandırdıkları için çok teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın..