Özçelik Makina Bir Avrasya Pencere Fuarını Daha Başarıyla Tamamladı

6 – 9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Pencere Fuarı’nda sergilenen makinalarımız profesyonel fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Alanında bölgenin en prestijli ve dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2019 Fuarı 06 – 09 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 60’ı aşkın ülkenin sektör profesyonelle­rini bir araya getiren fuar beklenti­lerin üzerinde tamamlandı.

Özçelik Makine fuara özel ola­rak geliştirdiği; endüstriyel ve standartların dışında farklı profil­ler üzerinde özel işlemler yapan makinası GARNET 5 EKSEN’in yanı sıra dünya otomasyon şampiyonu FANUC’la yapacağı iş ortaklığının da lansmanını yaparak ziyaretçi­leri ve müşterilerini heyecanlan­dırdı. 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihraç gerçekleştirerek yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da ge­niş satış ağına sahip olan Özçelik Makine FANUC ile müşterilerine daha hızlı servis desteği sunarak kullanıcılarına en üst seviyede ve­rim yaşatmaya odaklanıyor.

Yurt içi sektörünün en önemli et­kinliklerinden birini başarıyla ta­mamlamanın verdiği mutluluğu paylaşan Özçelik Makina Genel Müdürü Hasan Özçelik devamın­da “Her yıl binlerce sektör profes­yonelini bir araya getiren önemli aracılardan biri olan Avrasya Pen­cere Fuarı Özçelik Makina adına verimli geçti. Yurt içinden oldu­ğu kadar yurt dışından da birçok bayi ve müşterilerimiz ziyaretimize geldi. Fuar, hem var olan ticari ilişkilerimizi güçlendirmek hem de yeni potansiyel müşterilerimizle tanışmak için harika bir atmosfere sahipti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara özel olarak tasarladığı­mız yeni bir makine olan GARNET X5’in (5 EKSEN) yanı sıra revize edi­len makinelerimizi de müşterileri­mizin beğenisine sunduk ve olum­lu-olumsuz geri bildirimleri yerinde alma şansı yakaladık. Ayrıca fuar esnasında FANUC’la yapacağı­mız iş birliğini sektör kullanıcılarına birinci ağızdan duyurmak bizim için önemliydi.Sektör profesyo­nelleri tarafından çok güzel tep­kiler aldık. Bu iş birliği aracılığıyla sektörümüze geniş bir pencere açacağımıza inancımız tam.

Genel olarak fuar boyunca ma­kinalarımızı en iyi şekilde tanıttık ve fuardaki en önemli hedefleri­miz arasında bulunan uluslararası müşteri bağlantılarını hem güç­lendirdik hem de yeni bağlantı­lar ile pazar payımızı genişletme imkânı yakaladık. Bu bağlantıların yılın geri kalanında bayrağımızı dalgalandıracak pazarlar olabil­mesi için var gücümüzle çalışma­ya devam edeceğiz.” ifadelerin­de bulundu.

Özçelik Makina fuar boyunca standında: Endüstriyel ve stan­dartların dışında farklı profiller üzerinde özel işlemler yapmak için geliştirdiğimiz yeni makina­mız GARNET X5 GARNET 5 EKSEN), Alüminyum ve PVC profillerin fre­ze, su tahliye kanalı açma, delme, markalama, kertme işlemlerini bir arada yapan 4 eksenli CNC iş­leme merkezi olan GARNET XS4, farklı açı ve kalınlıklarda alümin­yum, ahşap ve PVC profilleri kes­mek için ideal bir tasarıma sahip olan GEMINI – V SA, birbirinden bağımsız olarak çalışabilen üni­teleri sayesinde en az zamanda en yüksek verimi elde edebilmek için tasarlanan ALCOR – II C, bir­birinden bağımsız 4 adet fan so­ğutmalı spindle motor kapasitesi ve 2,5 saniyede takım değiştire­bilme özelliği sayesinde kaybolan zamanı en aza indiren LEPUS – II, alüminyum ve PVC profillerin seri ve hassas kesim işlemlerinde kul­lanılan LEOplus, yatay ve dikey mengenelere sahip olan ve 3 farklı kademedeki susta ucu tasa­rımı sayesinde farklı ebatta işleme yapabilme imkânı sağlayan GA­LAXY – IV gibi kullanıcıları tarafın­dan büyük beğeni toplayan ma­kinaları fuar ziyaretçilerine sundu.

Bir Yorum Yazın..