Panasonic’ten Thea Ultima; Cam Tasarımlarla Yaza Merhaba…

Panasonic Life Solutions Türkiye, Thea Ultima Cam serisinin elektrik anahtarı ve priz modelleri ile her mekana ferahlık ve zarafet katıyor.

Güneş, sıcak yüzünü gös­terdi. Artık dekorasyon­da kışın gri ve iç karar­tıcı renklerinden kurtulma vakti. Özellikle yazlık alanlarda mevsimin ferahlığını mekanlara taşımanın en özel yollarından biri ise cam ürün­ler kullanmaktan geçiyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türki­ye, Thea Ultima Cam serisinin elekt­rik anahtarı ve priz modelleri ile her mekana ferahlık ve zarafet katıyor.

Yazın, ev içi dekorasyonda dikkat çekici kombinasyonlar oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi cam oluyor. Ferahlığın yanı sıra zarif bir görü­nüm de yaratan cam, mekanların hemen hemen her alanında de­ğerlendirilebiliyor. Hijyenik, kolay temizlenebilir ve insan sağlığına zarar vermeyen bir malzeme oldu­ğu için de her zaman trend olmayı başarıyor. Panasonic Life Solutions Türkiye’nin en özel ürünleri arasın­da yer alan Thea Ultima Cam’ın özellikle açık yeşil cam elektrik anahtarı ve prizleri, yazlık mekanla­rın dekorasyonunu kusursuz şekilde tamamlıyor. Beyaz ve bordo cam tasarımlar da aynı şekilde çarpıcı kombinasyonlar yaratabiliyor. Thea Ultima Cam, yaşam alanlarına ve dekorasyon dünyasına kattığı üst seviyede şıklık, konfor ve ayrıcalıkla öne çıkıyor.

Minimalist Thea Ultima Cam mo­delleri, yaşam alanlarında iç açıcı bir atmosfer yaratırken üstün kalitesi ve teknolojisi ile de fark yaratıyor.

Bir Yorum Yazın..