Pencere Fuarının Yıldızı Lotus Eksenel Sürme Sistemi Oldu

Avrasya Pencere Fuarı, 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar merkezinde düzenlendi. Sektöründe öncü ve yenilikçi kimliğiyle öne çıkan Winsa PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri, yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı.

Winsa’nın yeni eksenel sürme sistemi Lotus, ziyaretçiler tarafın­dan büyük bir ilgi gördü. Basit sürme sistemler arasında çalış­ma fonksiyonu ile benzersiz olan Lotus; modern, estetik ve sade bir tasarıma sahiptir. Düşük ka­sa-kanat profili yüksekliğiyle kullanıcılarına daha fazla man­zara, daha aydınlık ve ferah ya­şam alanları sunmaktadır.

Ayrıca 120 mm genişliğinde Do­rado Gold Ultra Kasa ve yeni statik orta kayıt profili kullanıla­rak 4.000 mm x 3.050 mm ölçü­lerindeki doğrama stantta yer aldı. Yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan füme renkli camlı, kül siyahı doğrama Lotus’tan sonra bir diğer ilgi odağı oldu.

Stantta Lotus’un yanı sıra ben­zersiz ısı ve ses yalıtımı sağlayan, ödüllü, 90 mm profil genişli­ğine sahip Revotech Gold siste­mi ve motorlu, uzaktan kuman­dalı Winstor panjur sergilendi.

Son kullanıcıya kolay kullanım, yüksek yalıtım ve geniş manza­ra sunan, 3.200 mm x 2.150 mm ölçülerinde, vizon renkli, Com­fort Slide ve 5.000 mm x 2.500 mm ölçülerindeki Panorama HS 76 sürme sistemleri de ziya­retçiler tarafından beğeniyle inceledi.

Winsa, ayrıca yeni tasarım pen­cere kollarını ve pencerelerde güvenlik sağlayan vasistas ön­celikli çift açılım donanımını ba­yilerine ve ziyaretçilerine tanıttı.

Bir Yorum Yazın..