Performans Değerleri Yüksek Ürünler Pencere Fuarı’nda Tanıtıldı

Deceuninck kalitesi ve güvencesiyle öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda inovatif ürünlerini tanıttı.

Müşteri memnuniyetin­deki liderliği, fiyat per­formansı, ömür bileşi­mindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstan­bul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fua­rı’nda inovatif sistemlerini tanıttı. Bu yıl 20’incisi düzenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğini gösteren Avras­ya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Uluslararası akre­dite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onay­lanan performans değerleri ile Re­novatio, fuarda büyük ilgi gördü.

“Yüksek performans arayan­lar için mükemmel seçim” IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Nurhan, fuara ve sergiledikleri ürünlere dair yaptığı açıklamada, “IQ Alüminyum Sis­temleri olarak, geniş açıklıklar için tasarlanmış sürme sistemlerimizle sektördeki farkımızı ortaya koyuyo­ruz. Her iklim koşuluyla uyumlu, pra­tik, dekoratif Vival serimiz ile alümin­yum katlanır cam sistemlerinde fark yaratıyoruz. İnovatif ürünlerimizle bu fuarda, sektör liderleriyle iş birlik­lerimizi güçlendirmekten memnu­nuz”dedi

Bir Yorum Yazın..