PremiFold 76 ile, Yenilikçi Katlanır Sürme Sistem

Gerçek bir trend ürünü olan sürme sistemlerine talep giderek artmaktadır. Premifold 76, pencere ve kapılar için özel bir sürgü sistemi olmakla birlikte, sürgü sistemlerimiz arasında en yenilikçi katlanır sürme sistemidir. Sistem çok özel uygulamalarda kullanılmaktadır.

PremiFold 76 çok büyük açıklıklar için kullanılabilir. En az iki , en fazla beş ka­nat kullanımına uygun olan , mak­simum 4,50 metre genişliğinde ve 2,40 metre yüksekliğinde beyaz renke farklı şemalarda tasarımlar yapılabilen Dünyada ki ilk Katlanır Sürme Sistemi . Çeşitli dekoratif folyolarla, müstakil ev veya ticari kullanım için özel ola­rak tasarlanmıştır. PremiFold 76 , Sistem 76 AD‘ nin alt yapısını kullandığından standart kasa , kanat , haraketli ortkayıt standart ürünleri kullanarak üretim yapılabilir.

Özel donanımlara ek olarak, Ray , Özel Kayar Conta Sistemi gibi ek aksesuarlara ihtiyaç duyulmakta­dır. Bu ürünler Profine AR-GE grubu tarafından sizler için özel olarak ha­zırlanmıştır.

PremiFold 76 Sisteminde en az bir aktif kanadın yanı sıra 5 adet sürme kanat yapılabilme imkanı vardır. Toplam 6 kantlı pencerenizi 15 sn gibi kısa bir sürede tamamen açıp kapatabilirsiniz.

PremiFold 76, çift yüzey lamine , tek yüzey lamine seçenekleri ile ister ahşap desenli istenirse metal renklerde kullanılarak konut ve ti­cari binalarda rahatlıkla kullanıla­bilir.

PremiFold 76 Kömmerling 76 AD Profil isisteminin alt yapısını kullandı­ğından stok olarak imalatcıya yük getirmemektedir.

PremiFold 76 Sistemini ister çift camlı , istenirse üç camlı olarak kul­lanılabilir.

PremiFold 76 , Kanatlı Sistemlerde kullanılan tüm donanımlar kullanıl­dığından , Statik ve Teknik değer­lerinin yüksek olması avantajlı bir sürme yapısıdır.

PremiFold 76, Profine Türkiye ‚ de İmalat ve Montaj Kömmerling ba­yileri tarafından yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın..