REHAU’dan Hırsızlık Önleyici Pencere: Smart Guard

REHAU’dan Hırsızlık Önleyici Pencere: Smart Guard

Yaşamın giderek daha modern hale gelmesiyle birlikte akıllı çözümler de yaygınlaşmaya devam ediyor. Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon sistemleriyle ön plana çıkan REHAU, pencereleri akıllı hale getirmek ve olası hırsızlıkları caydırmak için Smart Guard isimli ürünü geliştirdi.

Potansiyel hırsızları tespit eden akıllı bir algılama sen­sörüne sahip olan Smart Guard, görsel ve sesli alarm mo­dülleri ile hırsızlığa teşebbüsü de ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Her­hangi bir hasar meydana gelme­den caydırıcı olma özelliği taşıyan REHAU Smart Guard penceresi, akıllı hırsızlık koruması ile sektörde bir ilk olma niteliği de taşıyor.

Üç konfigürasyon seviyesinde su­nulmasıyla müşterinin bireysel gü­venlik ihtiyaçlarına uyarlanabilir olan Smart Guard, pencere işlem­cisinin belirli hedef kitleler için çeşitli çözümler sunmasını sağlıyor. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde de Smart Guard modülü pencerenin üst çer­çevesine veya balkon veya teras kapısına monte ediliyor. Kapakla­rın beyaz, antrasit, kahverengi ve karamel renklerinde sunulması ise genel görünümle gizlice uyum sağ­lıyor. Sistem radyo ve batarya gücü ile çalışıyor.

Güneşlikleri akıllı telefon ile kapat­mak mümkün Akıllı koruma sistemi plus adı verilen gelişmiş versiyonda ise; görsel ve sesli önceden uyarı sistemi içinde etkili bir alarm sistemi ile tamam­lanıyor. Bir düğmeye bir kez bas­tığınızda tüm modüllere anında ulaşan basit bir duvar anahtarın­dan kontrol ediliyor. Sensör kablo veya akü olmadan çalışıyor veya herhangi bir yere yerleştirilebiliyor. Ayrıca REHAU, modüler bir şekilde genişletilebilen bir akıllı ev sistemi sağlıyor. Kendi Smart Home mer­kezinize Smart Guard sistemiyle bağlanmak, yalnızca konforu değil kişisel güvenliği de önemli ölçüde artırıyor. Alarm herhangi bir za­manda çalışırsa kişisel alarm prog­ram tanımlanabiliyor. Böylece de güneşliklerin kapatılmasından akıllı telefondaki bildirimlere kadar her şeyi gerçekleştirmek mümkün ola­biliyor.

Bir Yorum Yazın..