Renovatio Performans Sınırlarını Zorluyor

Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış performans sürme sistemini kullanıcıların deneyimine sunuyor. IQ Alüminyum, sürme sistemlerinde
yeniden doğuşu simgeleyen Renovatio ile performans sınırlarını zorluyor.

Müşteri memnuniyetin­deki liderliği, fiyat per­formansı, ömür bileşi­mindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açık­lıklar için tasarlanmış sürme sistem­leriyle de farkını ortaya koyuyor. Sürme sistemlerde çoğu zaman ulaşılması zor olan performans değerleri Renovatio ile hayal ol­maktan çıkıyor. Uluslararası akre­dite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanan performans değerleri Renovatio’yu sınıfının en iyisi yapı­yor. ‘Yeniden Doğmak’ anlamına gelen ismi ile sürme sistemlerinde yeniden doğuşu temsil eden Reno­vatio, hava geçirgenliğinde Class 4, su geçirgenliğinde Class E Pas­cal, rüzgar direncinde ise Class C5/ B5 derecesiyle yüksek performans arayanlar için mükemmel bir seçim oluyor.

Kullanım kolaylığı ve farklı renk se­çenekleri sunuyor

Renovatio, 76 mm kanat yüksekliği, 85 mm orta kenet genişliği, 40 mm kasa yüksekliği, 14,8 mm’lik ısı yalı­tım köprüsü ve 24-30 mm cam ka­lınlığı uygulanabilme imkanı ile 250 kg’lik kanat taşıma kapasitesine sahip. Geliştirilmiş su tahliye sistemi ve pratik aksesuar yapısı sayesin­de kontrol ve kullanım kolaylığı su­nan Renovatio, çok noktalı conta baskılarıyla mükemmel bir hava sızdırmazlığı sağlıyor. Renovatio, IQ Colours ve IQ Effects renkleri, özel statik renkler, harika eloksal yüzey­ler ve ahşap desenler ile kullanıcıla­rına modern ve estetik alternatifler sunuyor.

Bir Yorum Yazın..