Somfy Connexoon: Akıllı Eve Adım Atmanın En Pratik Yolu!

Teknoloji her geçen gün bizleri yepyeni olanaklarla tanıştırıyor. Hayat konforunu yukarıya taşıyan çözümlerle her şey çok daha kolaylaşıyor. Bina otomasyon ve akıllı ev sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, 50 yıllık deneyimiyle şimdi standartları yeniden yükseltiyor.

 Connexoon ile tanışın…

Connexoon, evinizde­ki birçok ekipmanı akıllı telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlayarak size daha fazla konfor ve güvenlik sunuyor. Connexoon ile panjur, perde, tente, pergola, bah­çe ve garaj kapısı gibi motorlu sis­temleri ve aydınlatmaları rahatlıkla kontrol etmeniz mümkün oluyor. Ayrıca; Connexoon’un mobil uy­gulamaları Android ve IOS yazılımlı akıllı telefonlarla kullanılabiliyor.

Panjur ve perdeleriniz kontrolü siz­de…

Connexoon Window uygulaması panjur ve perdelerinizi tek bir tık­lamayla kontrol ederek hayatınızı daha basit ve daha konforlu hale getirmeniz için tasarlanmıştır. Somfy motorlu panjur veya perdelerinizle aydınlatmalarınızı, ister evde ister dışarıdayken, cep telefonunuzdan açıp kapatabilir, hatta belli durum­lar için senaryolar programlayarak otomatik olarak çalışmalarını sağ­layabilirsiniz. Perde ve panjurlarınızı daha rahat kontrol ettiğinizde, evi­nize giren ışık miktarını her zaman istediğiniz gibi ayarlamakla kalmaz, hem güneş ışınlarının evinizi yazın fazla ısıtıp mobilyalarınıza zarar ver­mesini önleyebilirsiniz hem de kışın evin daha rahat ısınması sağlaya­rak tasarruf edebilirsiniz.

Evinizde daha fazla konfor için pra­tik çözüm…

Kurulumu oldukça basit olan Con­nexoon’un elektrik ve internet bağlantısını yapmanız yeterli. Ar­dından kullanıcı dostu Connexoon Window uygulamasıyla evinizdeki ekipmanları tanıtarak hemen kul­lanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın..