Somfy Home Alarm İle Eviniz Güvende!

Yaşam alanınızın güvenliği, bugün hayatın en önemli önceliklerinden biri… Siz evde değilken içinizin daima rahat olmasını sağlayacak çözüm ise akıllı ev ve otomasyon sistemlerinin bu yıl 50. yaşını kutlayan ünlü markası Somfy’den geldi. Kolay kurulumu ve rahat kullanımıyla Somfy Home Alarm, evinizi ve ailenizi koruyor.

Davetsiz misafirlere giriş izni yok…

Somfy’nin en yeni güven­lik çözümlerinden biri olan Home Alarm ile evinizi izinsiz girişlere karşı koruma altına alabilirsiniz. Evi­nize giriş yapılmaya çalışıldığı tespit edildiği anda, yabancıların içeriye girmesine dahi fırsat vermeden, 110dB siren devreye girer ve onları caydırır. Ayrıca eş zamanlı olarak akıllı telefonunuza da bir bildirim göndererek sizi anında durumdan haberdar eder ve gerekirse müda­hale etmenizi sağlar.

Kolay kurulum ile etkili çözüm…

Home Alarm’ın kurulumu son dere­ce rahattır. WiFi bağlantısı ile kolay­ca ayarlanır. IOS yazılımlı cihazlarla kurulum yapılıyorsa şifrelemeye de gerek kalmaz. Yedek pilleri bulun­duğundan elektrik kesintilerinde çalışmaya devam ederek evinizi yine güvende tutar. Kutuya dahil olarak gelen 2 anahtarlık kuman­da sayesinde evinize yaklaştığınız­da sizi algılayarak sireni kapatır ve evinize rahat bir şekilde giriş yap­manızı sağlar. Kapı/pencere ve ha­reket sensörleri sayesinde de eve izinsiz bir giriş olduğunda anında tespit eder.

Paket İçeriği:

• 3 adet IntelliTag™ kapı ve pen­cere güvenlik sensörü

• 2 adet anahtarlık kumanda

• 1 adet siren

• 1 adet hareket sensörü

Bir Yorum Yazın..