Tüyap Akademi Özgün Programlarıyla Eğitim Alanında Faaliyete Geçiyor

TÜYAP Fuarcılık Grubu ülkemiz fuarcılık endüstrisindeki öncü ve lider konumu ile 40. Kuruluş Yılında, fuarcılık mesleğindeki deneyimini ve gelişimin sürekliliğine olan inancını TÜYAP AKADEMİ’yi kurarak yaşam boyu öğrenmeye katkı misyonunu hayata geçiriyor.

TÜYAP Fuarcılık Grubu ülkemiz fuarcılık endüstrisindeki öncü ve lider konumu ile 40. Kuruluş Yılında, fuarcılık mesleğindeki deneyimini ve gelişimin sürekliliğine olan inancını TÜYAP AKADEMİ’yi kurarak yaşam boyu öğrenmeye katkı misyonunu hayata geçiriyor. Böylelikle ekonominin itici gücünü oluşturan çeşitli sektör kuruluşlarının, özellikle küçük ve orta boy işletme­lerin farkındalıklarını arttırmayı ve geleceğin fuarcılarını yetiştirip sek­töre kazandırmayı hedefliyor.

Deneyimli eğitmen kadrosu ile birlikte, Türkiye’de Sabancı Üniversitesi EDU ve Almanya’da Ravensburg Üniversitesi ECE akademik işbirlik­leri ve katkılarıyla tasarlanmış olan; fuarcılık endüstrisine yönelik mes­leki, iş dünyası hedefli profesyo­nel ve kişisel gelişim programlarını 2019 itibarıyla Tüyap Fuar ve Kong­re Merkezi içinde yer alan özel TÜYAP AKADEMİ bölümünde ha­yata geçiriyor. Süre ve içeriklerine göre katılım bedelleri farklılık gös­teren programlar; açık sınıf eğitimi formatında, maksimum 20 kişilik sı­nıflarda gerçekleşiyor.

Günümüz iş dünyasında değişen rekabet koşulları içinde fuarlardan yola çıkarak; gelecekte fuarcılık mesleğinde kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin, iş dünyasında fuar katılımcısı firmaların iletişim, etkinlik yönetimi, pazarlama ve satış alanında çalışmakta olan profesyonellerinin ve fuarlarda çözüm ortağı işkollarında faaliyet gösteren iş gücünün gelişimine yönelik tasarlanmış özgün eğitim içerikleri ile TÜYAP AKADEMİ “fark” yaratmak hedefiyle faaliyetlerine başlıyor.

Bir Yorum Yazın..