Winsa Bayilerine Montaj Eğitimi

Üstün teknik özelliklere sahip sistemleriyle benzersiz ısı ve ses yalıtımı sağlayan Winsa, önceki yıllarda olduğu gibi bayilerine montaj eğitimi programı hazırladı.

Enerji verimliliği yüksek, kon­forlu ve modern yaşam alanlarının yaratılması için standartlara uygun yapılan üre­timin ve doğru montajın sağla­yacağı katkı unutulmamalıdır. Bu nedenle bayi personeline yönelik düzenlenen montaj eğitim progra­mı, Nisan ayında başladı.

Yapılarda yüksek ısı ve ses yalıtımı performansı sağlanması için doğru uygulama büyük önem taşımakta­dır. Kullanıcıların maksimum fayda sağlayacakları pencereler ve ka­pılar için, tekniğine uygun montaj yapılması gereklidir. Böylece nihai tüketicilerin her türlü ihtiyacına ve beğenisine hitap eden yenilikçi Winsa sistemleri, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilecektir.

Kocaeli Kartepe Üretim Tesisle­ri’nde gerçekleşen 2 gün süren montaj eğitimi programında , teo­rik bilgilerin yanı sıra kalite montaj uygulamaları için pratik bilgiler de uygulamalı olarak veriliyor. Türki­ye’nin farklı bölgelerinde yer alan üretici bayilerinden montaj perso­nelinin katıldığı eğitimler Mayıs ayı­nın ilk haftasında tamamlanacak.

Bir Yorum Yazın..