Winsa Bayisi Akkuzu Alüminyum Şanlıurfa Yapı İnş. ve Dekorasyon Fuarına Katıldı

Winsa Şanlıurfa bayisi Akkuzu Alüminyum, bu yıl 7.’si düzenlenen Şanlıurfa Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’na katıldı. 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda Akkuzu Alüminyum, 160 m2’lik standında ziyaretçilerini ağırladı.

Şanlıurfa valisi Sn. Abdullah Erin ve il protokolünün ziya­ret ettiği Akkuzu Alüminyum standında sergilenen Winsa ürünleri beğeniyle incelendi.

Fuarda katılımcılardan en yoğun ilgiyi Winsa’nın yeni eksenel sürme sistemi Lotus gördü. Modern, este­tik ve sade bir tasarıma sahip Lotus, basit sürme sistemler arasında ça­lışma fonksiyonu ile benzersizdir. Dü­şük kasa-kanat profili yüksekliğiyle kullanıcılarına daha fazla manza­ra, daha aydınlık ve ferah yaşam alanları sunmaktadır.

Stantta ayrıca 120 mm genişliğin­de Dorado Gold Ultra Kasa ve yeni statik orta kayıt profili kullanılarak 4.000 mm x 3.050 mm ölçülerindeki doğrama yer aldı.

Benzersiz ısı ve ses yalıtımı sağlayan, ödüllü, 90 mm profil genişliğine sa­hip Revotech Gold sistemi ve mo­torlu, uzaktan kumandalı Winstor panjur, 3.200 mm x 2.150 ölçülerin­de, vizon renkli, Comfort Slide ve 5.000 mm x 2.500 ölçülerindeki Pa­norama HS 76 sürme sistemleri de ziyaretçiler tarafından beğeniyle inceledi.

Bir Yorum Yazın..