Yaz Keyfinize Konfor Katan Teknoloji, Somfy Motorlu Pergola Çözümleri…

Yazın verandanızda, pergolanızın altında oturup içeceğinizi yudumlayarak günün tadını çıkarmak gibisi yok. Üstelik şimdi ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy’nin motorlu pergola çözümleriyle keyfinize yüksek konfor da eşlik ediyor.

Yazın özellikle güneşli gün­lerde tek ihtiyacınız olan, verandanızda gönlünüz­ce zaman geçirmenizi sağlayacak serin bir gölge… İşte bunun için pergolalar en ideal çözüm. Bu yıl kuruluşunun 50. yılını kutlayan Fran­sız marka Somfy, pergolaları tekno­lojiyle tanıştıran çözümleriyle yaz keyfinize konfor katıyor. Somfy’nin motorlu pergola sistemleri, uzaktan kumandanızın sadece tek düğme­sine basarak ihtiyaç duyduğunuz kadar gölgeye sahip olmanızı sağ­lıyor. Sistem sayesinde gölgelikler, gölge ve güneş ışığını idare etmek için istediğiniz kadar açılıyor ve kapanıyor. Somfy motorlu pergo­la sistemleri, düzgün çalışması sa­yesinde mekanizma ve kumaşın ömrünü uzatıyor. Motorlu pergola­nızın kumaş gerginliği, bozulmadan uzun süre konumunu koruyor. Ürün çekici tasarımı ile dikkat çekerken pergolanızın kumaş cinsine bağlı olarak da yağmurlu havalarda atık suyun akıp gitmesine yardımcı olu­yor. Hem sisteme bir engel takıldı­ğında hem de pergolanızın kumaşı tam gergin konuma geldiğinde motor duruyor ve sisteminizi tama­men koruyor.

Sıcak bir atmosfer yaratmak istedi­ğinizde; ışık kısma sistemli aydınlat­ma alıcısı, pergola veya bahçeniz­deki aydınlatma seviyesini kontrol etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca veranda ve iç mekan mobilya­larınızı UV ışınlarının zararlarından otomatik olarak korumak isterseniz, kablosuz güneş sensörü seçeneği de kolaylıkla pergola ya da bina cephenize monte oluyor. Dilerse­niz, TaHoma akıllı ev sistemi veya Connexoon kullanarak, pergolanızı başka Somfy ürünleri ile birlikte ku­manda etmeniz, ve akıllı telefon­dan yönetebilmeniz de mümkün oluyor.

Bir Yorum Yazın..